Hodinový hotel, Praha východ

Pokoje

VIP Apartmán č.8 se saunou – NON SMOKING

Tento apartmán je ideální pro romantické duše. Je vybaven na zakázku vyrobeným nábytkem včetně postele s nebesy, podlaha je designová s intarzní dlažbou. Apartmán je vybaven prostornou koupelnou s infra saunou a rohovou vanou. Součástí je samozřejmě WC. Nově je v apartmánu instalováno na stropě zrcadlo.
Součástí pokoje je pěkná plně vybavená kuchyň a jídelní kout.
 

Pokoj č.4 – Nekuřácký

Je vybaven francouzským lůžkem, televizí, vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a aroma lampou. V případě návštěvy u nás je vám k dispozici i voda, káva a čaj zdarma. Součástí pokoje je koupelna vybavená sprchovým koutem (90x90cm) a moderní zástěnou, umyvadlem a WC.
 

Pokoj č.5 – Kuřácký

Je vybaven francouzským lůžkem, televizí, rychlovarnou konvicí a aroma lampou. V případě návštěvy u nás je vám k dispozici i voda, káva a čaj zdarma. Tento pokoj je vyhrazen speciálně pro kuřáky.
Součástí pokoje je koupelna vybavená sprchovým koutem (90x90cm) a moderní zástěnou, umyvadlem a WC.
 

Pokoj č.10 – Neuřácký

Jedná se o pokoj, který je na rozmezí studia a apartmánu. Je větší než studia č.4 a č.5. Je vybaven lůžkem, které je pěkně zastrčené a schované ve výklenku, což podporuje hezkou romantickou atmosféru. Hned vedle vstupních dveří do tohoto studia se nachází venkovní terasa, kde lze pěkně posedět. Pokoj je vybaven jídelním koutem a kuchyňkou a samozřejmě WC se sprchovým koutem.
 

Apartmán č.1 – NON SMOKING

Je zařízen 2 pohodlnými lůžky, plně vybavenou kuchyní s lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory, toustovačem a mikrovlnkou. Součástí je TV.
 

Apartmán č.2 – SMOKING

Součástí 2lůžkového apartmánu je plně vybavená kuchyň s mikrovlnkou, lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory a také TV. V apartmánu jsou dvě posuvné postele, které lze upravit také jako manželské lůžko.
 

VIP Apartmán č.6 – NON SMOKING

Sestává ze dvou samostatných pokojů. Prvním je jídelna s kuchyní. Druhý pokoj je zařízen 1 manželskou postelí (200cm x 200cm), rozkládacím gaučem (160cm x 200cm) a přistýlkou (195cm x 80cm). Kuchyň je vybavena lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory, toustovačem a mikrovlnkou. Ve druhém pokoji je TV s DVD přehrávačem. Jedná se o našimi hosty nejoblíbenější apartmán.
            

VIP Apartmán č.7 s krbem – NON SMOKING

Je nevětším, nejluxusnějším a nejoblíbenějším apartmánem v penzionu. Apartmán disponuje dvěma samostatnými oddělenými pokoji. V každém pokoji jsou k dispozici dvě manželská lůžka, lze si tak vybrat pokoj ve kterém budete. Součástí apartmánu je koupelna s vanou, která je oddělena sprchovou zástěnou a WC. Součástí hlavního pokoje je i krb, kde si návštěvníci mohou po zaškolení a poplatku za dřevo sami zatopit. Krb je otevřený a dívání na něj poskytuje výjimečný zážitek. Apartmán má v obou pokojích velká francouzská okna, kterými se lze dostat do soukromé zahrady, kde lze posedět pod vzrostlými stromy a kde si lze odpočinout ve velké houpací síti (pro dvě dospělné osoby), což je zajímavé zvlášť večer, když svítí hvězdy.
 

Apartmán č.9 – NON SMOKING

Apartmán je vybaven pohodlným lůžkem o velikosti 180 x 200 cm, které je specilálně vyrobeno s výztuhou i pro osoby s vyšší hmotností. Součástí apartmánu je stylová koupelna se sprchovým koutem z litého mramoru velikosti 120 x 90 cm, kde se naráz pohodlně osprchují dvě dospělé osoby. Ke zpříjemnění zážitku ze sprchování je ve sprše k dispozici tropický déšť a ve sprše se lze uzavřít kvalitní sprchovou zástěnou Ravak. Součástí koupelny je WC. Součástí pokoje je pěkná plně vybavená kuchyňka a jídelní kout. Apartmán je jako všechny pokoje v penzionu vybaven žaluziemi a nadto ještě neprůhlednými závěsy. Díky těm je možno udělat si noc i přes den.